Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Prázdninový dům Pod Sedlem

Loučná nad Desnou


Prázdninový dům Pod Sedlem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Prázdninový dům Pod Sedlem - Naše ubytování se nachází kousek od nejdelší sjezdovky se šestisedačkou na Moravě v místní části Kouty (4km) a kousek od Červenohorského sedla (13km). U domu je velká terasa, na které lze posedět, grilovat. Gril je připraven k použití. V případě potřeby lze spát i v obývacím pokoji na sedačce. 

Lage:

Naše ubytování se nachází kousek od nejdelší sjezdovky se šestisedačkou na Moravě v místní části Kouty (4km) a kousek od Červenohorského sedla (13km). V okolí více možností, kde si zalyžovat pro všechny druhy lyžařů, snowboardistů i běžkařů. V obci se nachází velké dětské hřiště, rybník, ve kterém si můžete ulovit rybu, obchod, několik restauračních zařízení. Ve vedlejší obci Velké Losiny je celoročně otevřený termální aquapark a mimo jiné i ruční papírna ze 16.století a zámek Velké Losiny. V okolí např. nejstarší dřevěný kostel v obci Maršíkov.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz