Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Slowakei > Banskobystrický > Brusno - kúpele > Liečebný dom Poľana - Brusno Kúpele

Liečebný dom Poľana - Brusno Kúpele

Brusno - kúpele


Liečebný dom Poľana - Brusno Kúpele
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Léčebný dům Poľana nabízí kvalitní ubytování v Kúpeľoch Brusno, které leží v překrásném prostředí Slovenského Rudohoří. Hotel se nachází 20 km od Banské Bystřice a svojí polohou a vybavením je vhodným místem pro ubytování lázeňských hostů, ale i pro obchodní cesty nebo rodinnou dovolenou. Na okraji ubytovaního komplexu naleznete kvalitní restauraci, lobby bar, wellnes centrum, kde můžete pod vedením odborného lekařského personálu absolvovat velké množství kvalitních léčebných procedur. Dále se nachází konferenčí prostory. K dipozici je 42 jednolůžkových pokojů, 79 dvoulůžkových pokojů, 3 bezbariérové pokoje a 4 apartmány. Hotel je po celkové rekonstrukci.

Lage:

Kúpele Brusno leží v údolí Slovenského Rudohoří na severovýchodě od Banské Bystrici. V údolí doliny zvané Peklo, v nadmořské výšce 424 m. Čistý vzduch, nerušené ticho a krásná okolní příroda ve vás jistě zanechá pocit pohody a klidu. V okolí se nachází velké množství turistických chodníků a cykloturistických tras. V obci Brusno se nachází také volejbalové, basketbalové a futsalové hřiště. Dále je možné zprostředkovat jízdu na koni - 5 km od Brusna se nachází jezdecký klub Equus v obci Nemecká. Pokud jste nadšení vodáci je tu možnost splavu řeky Hron (nízká obtížnost). V okolí se nachází také golfový klub Grav Bear s golfovým hřištěm, které je prvním mistrovským golfovým hřištěm na Slovensku.

Unterkunft:

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny samostatným soc. vybavením s vanou nebo sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem, rádiem, telefonem, ledničkou s minibarem, trezorem a možností připojení na internet. Každý pokoj má balkon. Celková kapacita hotelu je 214 pevných lůžek a 49 přistýlek.

Verpflegung:

V hotelové restauraci s kapacitou 200 míst je stava podávaní formou bufetových stolů s bohatou nabídkou. Restaurace nabízí pestrou škálu Slovenských a mezinárodních jídel. Je možné zařídit vegetariánská jídla, nízkocholesterovou, dělenou, redukční a diabetickou stravu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz