English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Spa Complex Curie

Jáchymov


Spa Complex Curie
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hostům je k dispozici kavárna, denní bar, salonky, knihovna, kulečník, internetový koutek. Pravidelné taneční večery se konají v prostorách kavárny. Převážná většina kulturních akcí je pořádána v protilehlém Kulturním domě. Oblibě se těší letní terasa. Hosté mohou využít parkoviště s obsluhou (za poplatek), směnárnu, kadeřnictví, kosmetiku, predikúru. Všechny budovy Komplexu léčebných lázní Jáchymov jsou NEKUŘÁCKÉ.

V budově je zajištěna nepřetržitá zdravotní služba a jsou zde poskytovány komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury i těžce postiženým klientům.

Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.

Ubytování:

Ubytovací kapacita: 134 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, z toho 2 jsou bezbariérové

Kat. I.A: koupelna se sprchou, WC, TV se satelitními programy, lednička, telefon a zabudovaný trezor.

Suite: dvě menší místnosti  (ložnice a obývací místnost) nejsou odděleny dveřmi, sprcha, WC, SAT-TV, lednička, radiobudík, telefon.

Stravování:

Snídaně, obědy a večeře se podávají v prostorné restauraci bufetovou formou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz