English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Valachy Chata

Velké Karlovice


Valachy Chata
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Valachy Chata nabízí ubytování v nově postavené valašské roubence na okraji obce Velké Karlovice. Chalupa je postavena na krásném místě s výhledem na les, zároveň je v docházkové vzdálenosti do centra obce a cca 200m od cyklostezky Velké Karlovice - Vsetín.

Ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi. 

Chalupa poskytuje možnost ubytování pro 1 - 10 osob ve 3 ložnicích. Dispoziční řešení chalupy je 4+kk.

Samozřejmostí je WI-FI a rozvody internetu do každého pokoje.

Pro lyžaře máme nachystány stojany na lyže a vysoušeče lyžáku, rukavic nebo bot.

Dům je postaven v souladu s přírodou a místními tradicemi. Základem je surové dřevo a jako izolace je použita ovčí vlna. Ovčí vlna působí jako prostorový filtr a přírodní čistička vzduchu, dokáže odbourávat některé škodliviny v interiéru. Udržuje optimální úroveň vlhkosti, nedráždí pokožku ani dýchací cesty a je zcela zdravotně nezávadná. V obývacím pokoji je krásná pec, na které si mohou poležet děti i dospělí. 

Ubytování:

Plně vybavená kuchyň s jídelním koutem (indukční varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, nádobí, drobné kuchyňské spotřebiče). Možnost vaření nabízí i pec s plotnou a troubou. Jídlo upečené v troubě dodává pokrmu spolu s aroma ze dřeva jedinečnou chuť. Obývací místnost s pecí, TV, sedací souprava, pro děti máme nachystané stolní hry, dětský koutek, dětskou krmící židličku, nočník, dětské zachodové prkýnko, cestovní postýlku a pro venkovní zábavu slouží houpačka, pískoviště, skluzavka a trampolína. V přízemí je podlahové vytápění vhodné pro hraní dětí, které si tak nehrají na studené podlaze.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz