English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Grandhotel Tatra

Velké Karlovice


Grandhotel Tatra
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Grandhotel Tatra je nadstandardní hotelový komplex s konferenčním zázemím a unikátním wellness centrem, poskytující špičkovou gastronomii, založenou na lokálních produktech. V Grandhotelu Tatra vás okouzlí atmosféra vysokohorského hotelu s individuálním přístupem ke klientovi, moderní vybavení a vysoký standard poskytovaných služeb. Návštěvníci mají k dispozici 41 moderních pokojů a apartmánů. K dispozici je také kongresový sál se 100 místy. Samozřejmostí je vlastní parkoviště, které čítá 80 míst k zaparkování. Hosté mohou také využít wellness zónu se 4 druhy saun, relaxační místnost, vířivku nebo wellness bar. Dalším lákadlem může být také aqua zóna se sluneční terasou, bazén s vodními atrakcemi a venkovní vířivka. Připojení k internetu je dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě Wifi v celém objektu hotelu. 

Ubytování:

Všechny pokoje hotelu mají nádherný výhled do údolí nebo na okolní lesy. Některé pokoje mají i balkony. Všechny pokoje mají velkou komfortní postel s kvalitními matracemi, na kterých se vám bude spát jako v pohádce.

APARTMÁN GRAND - jedinečné spojení s přírodou Vám nabízí náš podkrovní Grand apartmán. Neodolatelný výhled do údolí ve spojení s přírodním stylem zařízení vytváří komfortní atmosféru pro opravdový odpočinek.

APARTMÁN EXCLUSIVE - v komfortním apartmánu s výhledem do údolí a na hory vám zpříjemní pobyt pohovka, minibar, TV a kuchyňský kout.

SUITE - v těchto pokojích s výhledem do údolí nebo na hory je vám k dispozici pohovka, klimatizace a 2 TV. Obývací pokoj je oddělen paravanem a v některých případech je možné jej vybavit přistýlkou.

SUPERIOR - Odhlučněný dvojlůžkový nebo jednolůžkový pokoj s minibarem, županem a koupelnou se sprchovým koutem.

Stravování:

Restaurace poskytuje špičkovou gastronomii. Vynikající zdravé suroviny, moderní technologie, gurmánské recepty. Důraz klademe na čerstvost a kvalitu surovin. Většina produktů pochází z nedaleké farmy, což ocení naši hosté při snídani nebo i při výběru z à la carte menu. Známý a uznávaný šéfkuchař Petr Novotný přímo dohlíží na to, aby jídlo bylo také zážitkem, ale hlavně aby chutnalo a naši hosté se cítili jako v nebi.

Některé z našich bylinek pěstujeme přímo u hotelu, ve skleníku. Jejich čerstvost ještě více přispěje k chuti gurmánských specialit. Naším cílem je nabízet hostům regionální bio potraviny, které jsou ušetřeny od chemikálií. Tato myšlenka je v symbióze s naším přesvědčením o zdravém životním stylu. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz