English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Levandule

Strání


Chalupa Levandule
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Přijměte pozvání do klidné atmosféry chalupy Levandule v obci Strání, v srdci pohádkové přírody CHKO Bílých Karpat, pro kterou jsou typické husté lesy, rozkvetlé orchidejové louky a stráně.  Chalupa Levandule,  to je to pravé místo pro romantiku, odpočinek a dovolenou. Zde můžete objevit, ještě dosud všemi neobjevenou, krásu Bílých Karpat s její spanilou královnou Velkou Javorinou.

Nabízíme ubytování s 10 lůžky s vybavením, které splňuje komfort dnešní doby.

Chalupa Levandule = ideální dovolená pro rodiny s dětmi, seniory, turisty, cykloturisty i romantické ubytování ve dvou.

Neopakovatelný zážitek v podobě  teplých letních nocí, provoněných levandulí, pod noční oblohou plnou hvězd  a zimní večery s chutí  slivovice a medoviny u rozehřátého krbu s praskajícím dřevem…  to všechno a mnoho jiného si u nás můžete dopřát.

U chalupy je vlastní pozemek (oplocená zahrada) o rozloze 9000 m2, na kterém máte k dispozici velký vyhřívaný bazén (8,5×3,5m), 2  zastřešené terasy, velké ohniště, dřevěné dětské pískoviště, průlezky, skluzavku, kreslící tabuli,  houpačky, dřevěné autíčko a motorku, ruské kuželky, volejbalové-nohejbalové hřiště  a spoustu  prostoru pro různé sportovní hry.

Umístění:

Okolí chalupy  nabízí tenis, cykloturistiku, turistiku, sportovního rybolov, běžkování, dětské dopravní hřiště, multifunkční hřiště. Několik dalších typů a informací jsme pro Vás připravili:

Letní rekreace - koupaliště (2 km - Květná), přehrada (14 km - vodní nádrž Ordějov), rybníkStrání (2 km), cykloturistika (v okolí), turistika(v okolí), tenisové kurty (0,25 km), golfové hřiště (26 km - Ostrožská Nová Ves), bowling (0,3 km),projíždky na koních (možno domluvit na zahradě), kulturní památky (0,35 km - kostel Povýšení svatého Kříže),  rozhledny: Obecnice a U Křížku (3 km), Velká Javořina - nejvyšší hora Bílých Karpat (8 km), Ordějov - vodní nádrž s možností koupání a rybaření (14 km), Vlčnov (obec proslavená tradiční jízdou králů) - muzeum pálenic, Hraběcí rozhledna, rolnický dům, vinné búdy (17 km), Uherský Brod - koupaliště, aqupark, hvězdárna (18 km)

Zimní rekreace - nejbližší lyžařský vlekŠtrbáň  (0,6 km), lyžařské středisko, lyžařská škola (14 km - Ski centrum  Mikulčin Vrch), běžecké tratě (v okolí), půjčovna lyží (14 km - Ski centrum Bílé Karpaty - Mikulčin Vrch), plavecký bazén,sauna  (6 km - Korytná), , Veľká Javorina - skiareál na Slovensku (20 km), Uherský Brod - aquapark, bruslení na zimním stadionu, muzeum J. A. Komenského (18 km), Ostrožská Nová Ves - sirné lázně (26 km)

Hrady a zámky - Buchlov (41 km), Buchlovice (39 km), Světlov ( 30 km) Beckov SK (25 km), Čachtice SK (27 km) -známý z filmu Báthory

Ubytování:

V chalupě jsou 2 samostatné apartmány (2x 5 lůžek), objekt se  pronajímá jako celek nebo po apartmánech. Oba apartmány mají vlastní vchod s možností propojení uzamykatelnými dveřmi .

V každém apartmánu se nachází:
samostatná vstupní místnost s věšáky a úložnými prostory  kuchyňský kout spojený s obývacím prostorem  s kuchyňskou linkou vybavenou nádobím pro  přípravu jídel i stolování. spotřebiči (lednice,vařič,mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), televizí s DVD přehrávačem a jedním dvojlůžkem.  koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem ložnice se třemi samostatnými lůžky a s úložnými prostory  Stravování:

Každý apartmán je vybaven vlastní kuchyňkou s vařičem,pečící troubou, mikrovlnou troubu, varnou konvicí a potřebami pro vaření a stolování. Dále je na zahradě velké oniště na opékání selat nebo jen tak na špekáček, atypická udírna ve stromu a zahradní gril. Na požádání Vám zajistíme upečení selete, sudové pivo, včetně výčepního zařízení. Dřevo na topení je přichystáno. Nejbližší restaurace a obchod se nachází 400 m od chalupy Levandule.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz