English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Horský Srub Salaš

Salaš


Horský Srub Salaš
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Horský Srub Salaš se nachází cca 8km (10min.) od Wellness Hotelu Synot*** ve Starém Městě. Tento pohádkový srub nabídne celé Vaší rodině krásnou dovolenou v údolí chřibských lesů a je výbornou volbou pro Vaši dovolenou, ať už si chcete příjemně odpočinout nebo máte rádi turistiku, cykloturistiku a sportovní vyžití. Srub s vlastním rybníkem leží na samotě obklopen nádhernými lesy. Dovolenou lze využít k houbaření, cyklistice, turistice, ale především k relaxaci. V blízkosti srubu se nachází známá Zlatská studánka, rozhledna Salaš, Brdo nebo poutní místo Velehrad. Děti budou okouzlení Podvodním světem na Modré, nebo jedinou Kovozoo v Evropě ve Starém Městě. Doporučujeme navštívit Velehradskou baziliku, Zámek Buchlovice nebo hrad Buchlov. Pro milovníky zimních sportů můžeme nabídnout lyžařská střediska na Stupavě, Osvětimanech nebo Břestku (cca 20km)

Umístění:

Dovolenou lze využít k houbaření, cyklistice, turistice, ale především k relaxaci. V blízkosti srubu se nachází známá Zlatská studánka, rozhledna Salaš, Brdo nebo poutní místo Velehrad. Děti budou okouzlení Podvodním světem na Modré, nebo jedinou Kovozoo v Evropě ve Starém Městě. Doporučujeme navštívit Velehradskou baziliku, Zámek Buchlovice nebo hrad Buchlov. Pro milovníky zimních sportů můžeme nabídnout lyžařská střediska na Stupavě, Osvětimanech nebo Břestku (cca 20km)

Ubytování:

Srub poskytuje ubytování až pro 12 osob v 4 ložnicích. Z každého pokoje je vstup na terasu s výhledem na okolní lesy a LCD TV. V patře se nachází koupelna s volně stojící vanou a sociálním zařízením. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízení.

Stravování:

V Horském Srubu je k dispozici plně vybavená kuchyňská linka. K pobytu MOŽNO VYUŽÍT: stravování na Wellness Hotelu Synot*** Wellness Hotel Synot*** Nad Hřištěm 1891, 686 03 Staré Město www.synothotels.com hotelsynot@gmail.com +420 739 604 119 GPS 49°4'43.27968"N (49.0786888) 17°26'18.222"E (17.438395)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz