English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Rožnov pod Radhoštěm > Hotel AGH

Hotel AGH

Rožnov pod Radhoštěm


Hotel AGH
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel AGH v Rožnově pod Radhoštěm nabízí ubytování v 17 dvoulůžkových pokojích (z toho je jeden upraven pro TP), 2 jednolůžkové, 1 třílůžkový a 4 apartmány. Veškeré pokoje na našem hotelu jsou nekuřácké. Ve vybavení pokojů samozřejmě nechybí vlastní sociální zařízení, TV + SAT, telefon, trezor, pro vaše pohodlí je na pokojích k dispozici také žehlička a žehlicí prkno. V celém objektu Hotelu AGH je k dispozici připojení k internetu.

Umístění:

Rožnov pod Radhoštěm je znám především díky skanzenu Valašské muzeum v přírodě. Kromě skanzenu je významnou archeologickou památkou zřícenina hradu Rožnova na kopci Hradisku, horské sídlo Pustevny nabízí spousty lyžařských, cyklistických i turistických možností. Golfoví nadšenci si přijdou na své na nedalekém golfovém hřišti.

Ubytování:

Každý pokoj je unikátní svou originalitou, např. podkrovní apartmá disponuje věžičkou, ze které je překrásný výhled na celé město a okolí. Součástí luxusně zařízeného Císařského apartmá je rohová vířivá vana a letní terasa. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení ( sprchové kouty, vany a rohové vany ), žehlící prkno se žehličkou, minibar, barevná TV s kabelovým příjmem, telefon s přímou volbou a připojením na PC a internet, trezor na pokoji.

Stravování:

Součástí Hotelu AGH je restaurace nabízející vynikající pohoštění mezinárodní i místní kuchyně s výběrem "a la carte" a denního menu s živou hudbou o víkendech, útulný Lobby Bar, salonek s krbem pro nerušené posezení v úzkém kruhu přátel a víceúčelový sál, který je vhodný pro různé firemní i rodinné příležitosti. K nahlédnutí je zpřístupněna také vinotéka hotelu s možností degustace vín z celého světa. V letním období můžete posedět na zahrádce a ochutnat speciality z lávového grilu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz