English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Pustevny

Prostřední Bečva


Chata Pustevny
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Pustevny se nachází v Prostřední Bečvě nedaleko Rožnova pod Radhoštěm. Pokud hledáte klidné ubytování s maximálním komfortem, tato chata chaty js pro Vás ideální volbou. Chata Pod Pustevnami nabízí kapacitu až 10 osob a skvěle si v ní odpočinete. Nechybí prostorný obývací pokoj, zimní zahrada či venkovní terasa s kuchyní a letní bazén.

Parkování je možné přímo u chaty.

Umístění:

Okolí chaty vybízí k turistice či výletům na kole. Sedlo Pustevny je jedním z nejnavštěvovanějších míst moravskoslezských Beskyd. Je zde nejen krásný výhled do přírody, ale také architektonické památky, stavby významného architekta Dušana Jurkoviče. V zimním období neváhejte vyzkoušet více než deset kilometrů sjezdových tratí lyžařského areálu Pustevny (620 -1095 m n. m.), kde si přijdou na své jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Pokud jste vášnivými běžkaři, kolem Pusteven je pro vás nachystáno více než 53 km běžeckých tratí. V areálu se nachází půjčovna lyží a dětských skútrů, ski servis a občerstvení.

Ubytování:

Chata nabízí ubytování pro 10 osob. K dispozici je několik ložnic. 

Stravování:

V chatě je k dispozicivenkovní gri a ohniště. V okolí se nachází několik restaurací.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz