English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Hrozenka

Nový Hrozenkov


Chata Hrozenka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Hrozenka umožňuje ubytování až pro 12 osob ve zcela nově postavené roubence v Novém Hrozenkově. Pro nejmenší je zde připraven malý dětský koutek, na spaní dětská postýlka. V celé chatě je k dispozici wifi připojení k internetu. U objektu jsou 3 zpevněná parkovací stání pro automobily. V letním období je na zahradě k dispozici venkovní terasa s posezením a grilem, bazén, vířivka a trampolína. 


Umístění:

Chata se nachází nedaleko centra Nového Hrozenkova. V okolí je několik cyklistických a turistických tras. Přímo v Novém Hrozenkově se nachází přírodní koupaliště Balaton. Za návštěvu stojí skanzen Rožnov pod Radhoštěm či přehrada Karolinka. V zimním období funguje v okruhu 15 km minimálně 15 lyžařských středisek, ta nejbližší jsou Karolinka (4 km), Kyčerka (8 km), jsou zde také udržované běžkařské stopy Vsetínských vrchů a Javorníků.

Ubytování:

Chata nabízí veškterý komfort pro 12 osob. V obývacím pokoji je TV se satelitním připojením, pohodlná sedačka, pro děti herní konzole PS4, krb. Dále jsou tu 2 koupelny a WC, v jedné z koupelen je i pračka se sušičkou, plně vybavená kuchyň, 5 ložnic s manželskými nebo samostatnými postelemi, v jedné z ložnic je navíc dědtská postýlka. Využít lze i saunu.

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla, hostům je k dispozici plně vybavená kuchyň v chatě. Nejbližší obchod s potreavinami, stejně jako restaurace, je zhruba 500 m od chaty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz