English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Luhačovice > Hotel Augustiniánský dům

Hotel Augustiniánský dům

Luhačovice


Hotel Augustiniánský dům
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Wellness hotel & spa hotel Augustiniánský dům ****superior je součástí lázní Luhačovice, které se řadí mezi jedny z nejkrásnějších lázní v české republice. Exkluzivní hotel nabízí 26 převážně dvoulůžkových pokojů v moderním desingu a pro náročnější hosty luxusní apartmá Leoše Janáčka. Součástí hotelu je také restauraci s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellnes centrum, konferenční sál, hlídané parkoviště a sportovní areál. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí pohodu, zážitek a inspiraci.

Wellness hotel & spa hotel Augustiniánský dům ****superior je vítězem prestižní soutěže Best of reality v kategorii hotely !

Umístění:

Luhačovice jsou jedny z nejkrásnějších lázní v České republice. Leží v jihovýchodním cípu Moravy, necelých 100 km od Brna. Jsou proslulé příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, kterým vetkl přímo pohádkovou podobu architekt Dušan Jurkovič. Každou hodinu tu na povrch vytéká 15 tisíc litrů minerální vody, která je pro vysoký obsah minerálních látek považována za jednu z nejúčinnějších v Evropě.

Ubytování:

Wellness and spa Hotel Augustiniánský dům Vám nabízí několik typů pokojů s celkovou kapacitou 50 lůžek. Jeden pokoj je zcela bezbariérový. Ke standardům vybavení patří LCD televize se satelitním příjmem, minibar a internetové připojení. Hotel Augustiniánský dům je plně klimatizován.

Stravování:

Návštěva hotelové restaurace pro vás bude gastronomickým zážitkem. V nabídce restaurace nechybí ani vegetariánské menu a nabízí značku BIO. Hosté mají možnost přikoupení polopenze. Nabídka restaurace i LOBBY BARU je určena nejen hotelovým hostům, ale i veřejnosti.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz