English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány Eden - Rezidence Eden

Luhačovice


Apartmány Eden - Rezidence Eden
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rezidence Eden představuje 12 atraktivně řešených luxusních vilek.  Architektonicky unikátní objekty s terasami nabízejí nadstandardní prostor přímo v srdci města, přitom však zaručují svým hostům soukromí a krásný výhled na okolí Luhačovic. Komplex je navržen tak, aby vytvářel uzavřený rezidenční areál přístupný po schodišti či osobním výtahem užívaným pouze hosty apartmánů.

Výhodou je velmi dobrý přístup k objektu s možností parkování na soukromém parkovišti. Zelená střecha s udržovaným trávníkem tvoří podstatnou část střešního pláště, na němž jsou apartmány vystavěny. Vzhledem k tomu, že se jedná o nástavbu na střeše obchodního domu, jsou hostům na dosah veškeré služby a obchody jako potraviny, oděvy, lékárna, drogerie a papírnictví. 

 

 

 

 

Umístění:

Lázeňské město Luhačovice se nachází v jihovýchodní části České republiky, ve Zlínksém kraji. Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňksé léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí,diabetu a pohybového aparátu. 

Ubytování:

Stylové dvoupodlažní apartmány o užitné ploše 85m2 jsou nabízeny ve dvou variantách, které se liší podle umístění především orientací vstupu a uspořádáním podlaží včetně oken. Výhled z ložnice je směrován na terasu a zelenou střechu nad obývacím pokojem, obytná terasa je s interiérem propojena širokým francouzským oknem.

V I. NP apartmánu se nachází zádveří s vestavěnými skříněmi, plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, trouba, varná deska, varná konvice, nadobí) s jídelnou, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a křeslem, televizním stolkem, satelitní telvizí a wifi internetem.

Ve II. NP je ložnice s manželskou postelý a koupelna s toaletou. 

Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizaci, podlahovým vytápěním včetně koupelen. 

Stravování:

Hostům Apartmánů Eden je k dispozici stravování v partnerském hoteu vzdáleném 5 minut chůze. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz