English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupy Mátěráda

Karolinka


Chalupy Mátěráda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování v útulných valašských chalupách Mátěráda vzniklo na okraji malebného městečka Karolinka, v údolí řeky Bečvy sevřeném pohořím Javorníků a Vsetínskými vrchy. Naše dřevěné chalupy vznikly z lásky k Valašsku, valašským tradicím a krásné přírodě. Ubytovací areál Mátěráda nabízí ubytování v soukromí, klidu a rodinné atmosféře. Vůně a teplo dřevěných interiérů v kontrastu moderního vybavení potěší každého návštěvníka.

Návštěvníci mohou využít venkovní grilování, protože každá chalupa má vlastní verandu. Také se zde nachází jedno společné ohniště.

Umístění:

Beskydy, v jejichž středu chalupy Mátěráda leží, to jsou hory, kopce a lesy, čistá příroda a vzduch a nádherné panoramatické výhledy do krajiny. V létě se vydejte na příjemnou túru nebo na kole do malebného okolí Karolinky, v zimě si zalyžujete na sjezdovce přímo ve městě. Rádi vás na svah zavezeme a přivezeme zpět.

Ubytování:

Příjemnou atmosféru a pohodlí nabízí každá chalupa v areálu Mátěráda. Díky vkusnému zařízení pokojů, modernímu vybavení kuchyňských koutů, čisté linii koupelen si návštěvník užije klid a pohodu. Každá chalupa je navíc vybavena svou vlastní saunou a má své soukromí. Do všech chalup je zákaz domácích mazlíčků.

Stravování:

Každá chalupa disponuje svou vlastní plně zařízenou kuchyní a jídelním stolem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz