English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata s vířivkou a dětskou hernou Horní Bečva

Horní Bečva


Chata s vířivkou a dětskou hernou Horní Bečva
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Horní Bečva je malebná roubenka, která je výbavou přizpůsobena požadavkům moderního ubytování. 

Roubenka pro 4-12 osob (+ 1 přistýlka + dítě do 3 let v cestovní postýlce) s TV a Wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet 20MB). 6 ložnic (2 průchozí do další ložnice), obývací pokoj s krbem, velká samostatná dětská "herna" s bezpečnostní zábranou v podkroví, plně vybavená kuchyň a romantická jídelna, luxusní whirpool se 128 masážními a rotačními tryskami a světelným vodopádem, 2 koupelny - v každé je krásný velký sprchový kout a 3 WC, úložna lyží a kol...

Umístění:

Pro turisty a houbaře, snowboardisty i lyžaře, malé i velké, rodinu i partu přátel či firemní outdoory - každý si zde najde své.

Množství kulturních, sportovních i tradičních folklórních akcí po celý rok. V blízkosti malebné podhorské městečko Rožnov p. Radhoštěm se svými Pivními lázněmi a vyhlášeným Skanzenem, koupalištěm a lanovým centrem (9 km).

Ubytování:

V chatě se nachází celkem 6 ložnic, které jsou vybaveny příjemnymi postelemi a některé také posezením. Chata nabízí dvě koupelny + WC, rychlé připojení k internetu a také wellness koutek s výřivou vanou a infra saunou. V podkroví se nachází dětský koutek s hračkami. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz