English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Bečvanka

Horní Bečva


Chalupa Bečvanka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Bečvanka se nachází ve velmi oblíbené horské obci Horní Bečva. Chalupa nabízí ubytování až pro 16 hostů, kteří mají k dispozici obývací místnost, prostornou kuchyni s veškerým vybavením, oplocenou zahradu se sadem a pergolu s posezením, grilem a elektrickou přípojkou. Pro děti je na zahradě nachystané menší dětské hřiště se skluzavkou, hračkami, pískovištěm a houpačkou. Automobily je možné parkovat přímo u chalupy. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. 

Ubytování:

Chalupa je plně vybavena a disponuje čtyřmi ložnicemi, obývací místností a prostornou kuchyní. V každém patře se nachází koupelna.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz