English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Villa Nela

Habovka


Villa Nela
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Je postaven na způsob dřevěnice, v půvabném stylu, který Vás svou příjemnou atmosférou přímo obejme.

Objekt je celý pronajímán pouze jedné skupině s maximálním počtem 16 osob.

Vila nabízí celkem šest pokojů, tři koupelny s WC a jedno samotné WC, obývací společenskou místnost krbem a TV, která je propojena s kuchyní a jídelnou. Ve druhém patře se nachází druhá společenská místnost s posezením a stolním fotbalem.

Pozemek je oplocený, parkování je přímo u domu (4-5 aut). K dispozici je i zahradní altán s grilem a kamny, který je možné v zimě úplně uzavřít a zpříjemnit si tak dlouhé zimní večery např. i grilovačku.
Umístění:

Obec Habovka se nachází cca 30 km autem od V.N. Liptovská Mara, Tatralandie a dalších turistických a zabavních atrakcích Liptova. Sousední obec Zuberec nabízí lyžařské středisko Zubenec, muzeum Oravské vesnice, květinářství, turistické trasy a cyklostezky. V okolí obce můžete poté navštívit jeskyně, Oravský hrad, Františkovu huť a sposty dalších míst. 

Ubytování:

Pokoje jsou rozděleny na tři dvoulůžkové pokoje, dva třílůžkové pokoje a na jeden čtyřlůžkový.

Stravování:

K dispozici je vybavená kuchyňka. Nejbližší restaurace se nachází 2500 m od objektu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz