English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Privát Prima

Dovalovo


Privát Prima
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Privát poskytuje ubytování v malém a velkém apartmánu s vlastním stravováním. Pro odpočinek můžete využít slunečnou terasu, zahradu a nebo saunu, která je v zařízení.  Parkování je možné na soukromém bezplatném parkovišti.  V zimním období oceníte možnost úschovy lyží.

Umístění:

V letním období můžete podniknout pěší nebo cyklistické výlety po malebném okolí Liptova. Velký Aquapark Tatralandia je v provozu celoročně a nabízí zábavu pro celou rodinu. V zimě můžete navštívit jeden z mnoha blízkých lyžařských vleků.

Ubytování:

Každý apartmán je vybavený krbem, televizí se satelitním příjmem, dobře vybavenou kuchyní s jídelním stolem. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, fénem na vlasy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz