English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalet Norvinga - Jasná

Andice


Chalet Norvinga - Jasná
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Chalet Norvinga poskytuje luxusní ubytování situované přímo v Jasné, jen na skok od lanovky Grand - Brhliská. V našich apartmánech si najdou místo skupiny připraveny užít si aktivní odpočinek, jakož i celé rodiny s dětmi nebo prarodiči odhodlány objevovat krásy vysokohorského prostředí.

U nás si můžete vybrat ubytování na míru a to až z šesti apartmánů. V přízemí najdete samostatné apartmány Deluxe se saunou a Studio. Na prvním a druhém nadzemním podlaží se nacházejí čtyři velkorysé apartmány Deluxe Superior. Pro všechny návštěvníky nabízíme možnost uskladnit si lyžařskou výstroj v lyžárně situované na přízemí.
Ubytování:Deluxe Superior Apartmán
Na prvním a druhém nadzemním podlaží se nacházejí čtyři velké apartmány (Deluxe Superior) se dvěma ložnicemi. Jedna s manželskou postelí a jedna se dvěma jednolůžkovými postelemi. Každé lůžko v apartmánu má k dispozici noční stolek s lampou. Každý pokoj má vlastní hygienické zařízení - WC s koupelnou, v níž je umyvadlo a sprchový kout. Apartmán je vybaven kuchyňským koutem, jídelním stolem se 4 židlemi, obývací částí se sedací soupravou a televizí, plynovým krbem, a vlastním balkonem.

Deluxe Apartmán se saunou
Malý apartmán (Deluxe se saunou) na prvním přízemí má dvě ložnice. Jedna s manželskou postelí a jedna se dvěma jednolůžkovými postelemi. Každé lůžko v apartmánu má k dispozici noční stolek s lampou. Apartmán má jedno vlastní hygienické zařízení - s koupelnou, v níž je umyvadlo, sprchový kout, vana a soukromá sauna. Tento apartmán má ještě k dispozici samostatné WC s umyvadlem. Apartmán je vybaven kuchyňským koutem obývací částí se sedací soupravou televizorem, jídelním stolem se 4 židlemi a vlastní terasou.

Deluxe Studio
Studiový apartmán (Studio) se nachází na prvním přízemním podlaží. Má jeden pokoj s manželskou postelí s nočními stolky a lampou. Studio má vlastní hygienické zařízení - WC s koupelnou, v níž je umyvadlo a sprchový kout. Apartmán Studio je vybaven kuchyňským koutem, jídelním stolem se 2 židlemi, obývací částí se sedací soupravou, televizí a vlastní terasou.
Stravování:

V pěší dostupnosti pouze tří minut od Chalety Norvinga se nachází Hotel Liptov, který nabízí příjemnou restauraci s terasou nebo barem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz