English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Ústí nad Labem > Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Ústí nad Labem


Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem představuje moderní business hotel, který svým hostům nabídne všestranný komfort, širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu a individuální přístup.
Díky kvalitním službám a zcela unikátnímu spojení s víceúčelovým zázemím přilehlého komplexu představuje Clarion ojedinělý projekt a zároveň ideální volbu pro Váš pobyt v Ústeckém kraji.

Ubytování:

Hotel disponuje zcela vybavenými 80 pokoji a 3 junior suites s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou vybavené čajem, kávou, minibarem, žehličkou a žehlicím prknem. K dispozici je také elektronická bezpečnostní schránka, satelitní TV s plochou obrazovkou a telefon. V prostorné koupelně najdete vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.

Stravování:

Hotelová restaurace Benada s příjemným výhledem do vnitřního parteru nabídne hotelovým hostům i široké veřejnosti speciality moderní domácí a mezinárodní gastronomie.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz