English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Rezidence Fontána

Teplice


Rezidence Fontána
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rezidence Fontána je moderní komplex, spojující ubytovací služby v apartmánech, fitness wellness centru, stravovací služby a nákupní možnosti. Nachází se přímo v srdci Teplic, jen pár minut chůze od Lázeňské kolonády, Zámecké zahrady a městských sadů. Luxusně vybavené apartmány nabízí ubytování s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi a obývacím pokojem s moderně vybaveným kuchyňským koutem. Všechny apartmány jsou navíc vybaveny klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, servisem pro přípravu kávy a čaje, žehlícím setem a trezorem; koupelny vanou nebo sprchovým koutem, toaletou se sprškou a pračkou. Většina apartmánů má k dispozici vlastní terasu nebo balkon s výhledem do parku nebo na náměstí. Některé pokoje lze propojit.

Pro co největší pohodlí nabízíme zdarma Wi-Fi připojení ve všech apartmánech, parkování v garážích zdarma a toaletní potřeby.

Ubytovaní hosté mohou využívat služby moderního fitness wellness centra a restaurace Coloseum, přímo v budově komplexu. K dispozici je salonek s kapacitou 50 osob, casino nebo Dámský klub s hernou pro děti do 12 let.

Apartmány Rezidence Fontána leží v centru města Teplice, jen několik kroků od Lázeňské kolonády, přímo v multifunkčním komplexu Fontána. Výhodná poloha, výborné služby, domácí atmosféra a individuální přístup předurčuje rezidenci k pohodlnému a zároveň luxusnímu ubytování.

 

Umístění:

Apartmány Rezidence Fontána leží v centru města Teplice, jen několik kroků od Lázeňské kolonády, přímo v multifunkčním komplexu Fontána. Výhodná poloha, výborné služby, domácí atmosféra a individuální přístup předurčuje rezidenci k pohodlnému a zároveň luxusnímu ubytování.

Lanový park, umístěn na střeše Kauflandu vedle stadion na Stínadlech, je od rezidence vzdálený 500 metrů, Botanická zahrada a Hvězdárna 900 metrů.

Pouhých 20 km od rezidence se nachází Krušné hory, kde je možnost věnovat se různým sportovním aktivitám jak v zimě, tak v létě. Hezkou hru lze zažít na třech nedalekých golfových hřištích; milovníci vody si užijí jezera Milana a Barbora. Zajímavý je výlet lanovkou na Komáří vížku, která leží 12 km od města Teplice.

Ubytování:

Rezidence Fontána nabízí ubytování v apartmánech s 1 ložnicí s balkonem nebo bez balkonu, apartmánech s 2 ložnicemi s balkonem nebo bez balkonu a v apartmánech s 3 ložnicemi a balkonem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz