English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Loučná pod Klínovcem > Loučná pod Klínovcem - studio ALFA

Loučná pod Klínovcem - studio ALFA

Loučná pod Klínovcem


Loučná pod Klínovcem - studio ALFA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán Loučná pod Klínovcem - studio ALFA, které nabízí ubytování v 1+KK o velikosti 33m2 pro 1 až 4 osoby + 1 dítě. Studio se skládá z obývací místnostni, ve které se nachází 2 lůžková postel, dětská pevná postel a patrová palanda s 2,5 lůžkem.

Apartmán nabízí v pokoji jídelní stůl pro 4 osoby a kuchyňskou linku s nádobím pro vlastní vaření, malou lednici, sklokeramickou varnou desku, mikrovlnou troubu a rychlovarnou konvici. V předsíňi je botník a úložné prostory.  

Terasa je vhodná k venkovnímu sezení pod slunečníkem.

Apartmán nabízí také sklep s uzamykatelným prostorem pro lyžařskou výstroj nebo kola.

Parkovní je možné před domem.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny 32" TV , rádiem , CD a DVD přehrávačem a také úložným prostorem (skříně). K dispozici je koupelna s toaletou a sprchovým koutem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz