English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Loučná pod Klínovcem > Horská vila Meluzína

Horská vila Meluzína

Loučná pod Klínovcem


Horská vila Meluzína
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

 Vila*** s Wi-Fi zdarma na všech pokojích nabízí ubytování ve třech apartmánech s halou a koupelnou s WC, lyžárnou a vlastním parkovištěm.

Vytápění je ústřední s elektrokotlem, teplou vodu zajišťují elektrické bojlery s ohřevem 20 hod. denně. Výborný signál pro mobilní telefony. 2 x apartmán pro 4 osoby , 1x apartmán pro 10 osob ( 5 dvoulůžkových ložnic)

Umístění:

Vzdálenost k lyžařskému areálu Klínovec je 2,0 km, Skibus zdarma přímo od domu! Boží Dar 6 km (hraniční přechod), Oberwiesenthal 3 km (hraniční přechod pro pěší a cyklisty-2,5 km pěšky), Karlovy Vary 33 km, Chemnitz 64 km, Dresden 140 km, Praha 140 km.

Ubytování:

Ubytování je poskytováno ve dvou apartmánech pro 4-5 osob a v jednom apartmánu pro 10 osob. Každý apartmán pro 4 - 5 osob je vybaven ložnicí s dvoulůžkem, obytnou ložnicí s dvoulůžkem, rozkládací sedací soupravou s přistýlkou, SAT- Smart Internet TV, DVD,rádiem s CD, nábytkem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, umyvadlem a WC, ve vstupní hale každého apartmánu je umístěna kuchyňská linka a jídelní kout.

Kuchyň je vybavena veškerým nádobím pro vlastní stravování, elektronickou/ indukční varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem a chladničkou.

K dispozici je další velký samostatný dvoupodlažní apartmán pro 10 osob vybavený obývacím pokojem s velkou sedací soupravou, přistýlkou, SAT-Led TV, DVD, hudební soupravou s CD, kuchyní vybavenou pro vlastní stravování s jídelnou, dvěmi koupelnami s WC a jedním samostatným WC s umyvadlem v podkroví a pěti dvoulůžkovými ložnicemi ve dvou podlažích.

Stravování:

Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyň. Nebo stravování v okolních restauracích.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz