English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Krásná Lípa > U LAMY - České Švýcarsko

U LAMY - České Švýcarsko

Krásná Lípa


U LAMY - České Švýcarsko
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion U Lamy nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových podkrovních pokojích. Dále nabízíme samostatný apartman pro 4 osoby. Lokalita Českého Švýcarska je velmi oblíbená, obec Krásná Lípa leží přímo na hranici tohoto Národního parku a chráněných krajinných oblastí Lužické hora a Labské pískovce. Do Saského Švýcarska (SRN) je to 5 km. Nekuřácký Penzion U Lamy má k dispozici 10 míst.

Umístění:

V Krásné Lípě navštivte Dům Českého Švýcarska s expozicí národního parku, galerii, sportovní areál s tenisovými kurty, lezeckou stěnou, nafukovací halou, beach volejbalem a minigolfem, saunu, solárium, fitnes, kavárnu nebo městský park.
V okolí jsou dobře značené turistické trasy, Köglerova naučná stezka Krásnolipskem, vhodná místa ke skalnímu lezení, jízdárny, rozhledny, wellness areály, běžkařské stopy, sjezdovky, cyklotrasy a další. V okolí výborné restaurace.

U sousedů: je možné se vydat na cyklistické i turistické trasy za hranice do Saského Švýcarska, na hrady, stolové hory nabo na skalní most. V sousedním německu je možné se plavit na kanoi nebo parníkem po Labi, svézt se úzkokolejkou na Oibin, navštívit bobovou dráhu nebo motýlí dům. Denně jsou otevřeny wellness s areálem saun.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, varnou konvicí. K dispozici je dále mikrovlnná trouba a lednice.

Apartman má 2 ložnice, spol. místnost, kuchyň a soc. zázemí.

Stravování:

Kvalitní restaurace v okolí do 300 m, doporučíme na místě. V obci je pizzerie, malý pivovar s restaurací, dvě cukrárny, čokoládovna a chodská pekárna. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz