English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Mája

Janov


Chalupa Mája
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Mája je skvělým místem pro rodinnou rekreaci či pobyty přátel, kam se rádi budete vracet. V sezóně nabízí ubytování ve dvou ložnicích.

Ubytování je v soukromí bez ubytovatelů. Hostům je k dispozici úschovna kol, parkoviště pod uzavřením, oplocená zahrada s bazénem, letní terasa, gril, ohniště a nechybí oblíbené dětské pískoviště.

Nedaleko vede značená trasa k mnohým turistickým zajímavostem a vypíná se rozhledna Janov s výhledem na České Švýcarsko.

Ubytování:

V objektu jsou k dispozici na patře dvě ložnice pro 4 osoby. Přízemí dominuje stylově zařízená obývací místnost s možností 2 přistýlek, vybavená s krbem a klavírem, kuchyňka (plynový vařič a sporák, el. trouba, mikrovlnka, myčka nádobí, rychlovarná konvice a zapůjčit si můžete dětskou židličku pro nejmenší. K dispozici je trezor, pračka, TV, rádio, free WiFi. Protože koupelna (vana, sprchový kout, WC) je společná a další WC je v přízemí a v patře, je Chalupa Mája vhodná pro rekreaci rodin a přátel.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz