English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel S.O.G.

Trenčín


Hotel S.O.G.
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis: Hotelu S.O.G. *** je situován v centru města Trenčín. Ubytovací kapacita zařízení typu garni je 10 dvoulůžkových pokojů i a dva dvoupokojové apartmány.Izby atypických půdorysů jsou prostorné, s balkony s možností připojení na internet. V přízemí hotelu je kavárna s bohatou vinotékou, jejíž součástí je i recepce a salonek připraven pro podávání snídaní ubytovaným hostům formou výběru z pestrého menu.
 
Ubytování:


Hotel je nový, s nadstandardním řešením výbavy pokojů. Je situován mimo hlavních dopravních tepen města, v tiché zóně. Má k dispozici na ubytování 14 dvoulůžkových pokojů. Deset z nich je klasických dvoulůžkových s prostorným hygienickým zařízením, s balkony. Dva pokoje jsou velké, dvoulůžkové, vnitřně členěné na ložnici a obývací část, s balkony do ulice i do dvora. Koupelna k nim je přímo větraná, vybavená velkou rohovou vanou. Čtyři pokoje jsou seskupeny do dvou dvoupokojových apartmánů. Pokoje jsou propojeny uzavíratelnou kuchyňkou nebo šatnou. V prvním patře je k apartmánu přičleněna velká sluneční terasa. Apartmány jsou vynikajícím ubytováním pro rodiny s dětmi.

Stravování:


V přízemí hotelu se nachází nekuřácká kavárna, jejíž součástí je i recepce. V letních měsících je propojena s příjemnou venkovní terasou v uzavřeném dvoře. Otevřená je denně od 7.00 do 20. hod. pro ubytované hosty, ale i pro veřejnost.

Součástí kavárny je salonek s kapacitou 16 míst, kde se denně podávají snídaně v době od 7.30 do 9.30 hod. Salonek nabízíme i na pořádání různých akcí, oslav, posezení, ale i pracovních jednání, školení apod. Občerstvení, případně řádně stravování zajistíme na objednávku formou cateringu nebo podáváním jídel dle výběru.

Stravování poskytuje ve velmi blízkém okolí několik restaurací, které Vám
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz