English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Trenčiansky > Trenčianske Teplice > Hotel Vila Anna

Hotel Vila Anna

Trenčianske Teplice


Hotel Vila Anna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Moderní a elegantní hotel Vila Anna *** je situován v centru lázní Trenčianske Teplice. Poskytuje nadstandardní služby svým rozsahem i strukturou. Nově vybudované wellness centrum svým návštěvníkům nabízí relaxační bazén, whirlpool, saunu, masáže a zábaly. Komplexní stravovací služby hotel poskytuje v útulné restauraci, kde nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. Po náročném dni si můžete posedět v denním bare.Ubytovanie je zajištěno v komfortně zařízených pokojích. Nová část hotelu je nekuřácká a plně klimatizovaná s možností připojení na internet.

 

Pro uspořádání různých školení, konferencí, resp. přednášek máme k dispozici "Kongresovou místnost" s kapacitou 60-80 míst. Součástí kongresové místnosti je terasa.

Další služby:

- Hotelový trezor na recepci
- Pronájem relaxačnýchpriestorov
- Praniea, žehlení osobního prádla hostů
- Fax, kopírování
- Zapůjčení dětské postýlky

Umístění:

Lázně Tenčianske Teplice, nazývané perla Karpat, patří k nejstarším na Slovensku. Základem léčby jsou prameny přírodní léčivé vody, vhodné při léčení pohybového aparátu a neurologických onemocnění.

Během lázeňské sezónní probíhá nejstarší hudební festival v Evropě s názvem-Hudební léto, promenádní koncerty, výstavy, soutěže, sportovní akce, přehlídky lidových řemesel, folklorních souborů a jiné kulturní akce. Město je dějištěm známého evropského filmového festivalu Art Film s účastí světových hvězd filmového plátna.

Pro hosty se sportovním duchem jsou k dispozici: tenisové kurty, minigolf a zrenovované turistické stezky, cyklistika, možnost rybolovu, jízda na koni.

Pouze deset kilometrů od Teplic je město Trenčín, s historickým centrem a dominantou-Trenčínský hrad.

Ubytování:

Každý pokoj je vybaven TV, telefonem a kompletním sociálním zařízením. Část hotelu je klimatizovaná s možností připojení se na internet.

Stravování:

Poskytujeme stravovací služby během pobytů v hotelové restauraci. Na občerstvení můžete využít denní lobby bar našeho hotelu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz