English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Horský hotel Remata

Ráztočno


Horský hotel Remata
Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Moderní hotel v tichém prostředí u lesa poblíž města Ráztočno. Hotel poskytuje sportovní služby, wellness centrum, vybavení pro teambuilding nebo kongres a restauraci. Ubytování je možné v dvoulůžkových pokojích s přistýlkou.
Umístění:Celý rok je pro hosty otevřeno Bowlingové centrum s barem, billiardem přímo v hotelu. V letním období je vedle hotelu k dispozici tenisový kurt s umělou trávou, dva stoly na stolní tenis. Také se můžete vydat na pěší výlet po turistických chodnících, které jsou v okolí hotelu.
Ubytování:Dvoulůžkový pokoj Business s možností až dvou přistýlek. Pokoj je vybaven minibarem, trezorem, telefonem, WiFi připojením k internetu, televizí, toaletou a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou.
Dvoulůžkový pokoj Lux s možností až dvou přistýlek. Pokoj je vybaven sprchovým koutem, toaletou, televizí, telefonem a WiFi připojením k internetu.
Dvoulůžkový pokoj Superior s možností přistýlky obsahuje toaletu a koupelnu se sprchovým koutem, televizi, minibar, telefon a WiFi připojením k internetu, župany a set na přípravu kávy nebo čaje.
Stravování:Hotel má vlastní restauraci s letní terasou.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz