English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Squash

Prievidza


Hotel Squash
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Squash se nachází v blízkosti historické části Prievidze na hlavním silničním tahu. Naším cílem je nabízet kombinaci kvalitní stravy a prvotřídních potravin, vynikajících služeb, správných a použitelných informací v příjemné atmosféře.

Rozsáhlé sportovní a společenské vybaveniezabezpečí, že i když Vás během Vašeho pobytu u nás počasí nepříjemně překvapí, možnostmi trávení volného času v interiéru budete příjemně překvapeni. V hotelu můžete trávit jakož i romantické i rodinné chvíle. Nabízíme Vám příjemný wellness odpočinek při kterém můžete použít hydromasážní bazén pro 5 osob nebo infra sauny. Zasportovat si můžete ve třech squash kurtech, při stolním tenise a nabízíme možnosťvyužiť naši posilovnu.
Umístění:

Město Prievidza nabízí několik nákupních, kulturních a sportovních možností. Nedaleko od Hotelu Squash cca 1km se nachází významné lázeňské město Bojnice s bohatou historií a krásným přírodním prostředím. Lázně s vnějším a vnitřním horkým bazénem, saunami poskytují služby nejnáročnějším zahraničním návštěvníkům. Bojnický zámek je jedním z nejkrásnějších romantických zámků na kterém Vám umíme zajistit svatbu vašich snů V blízkosti je zoologická zahrada a amfiteátr s programem sokolníků. Hotel se nachází přibližně ve středu Hornonitrianské kotliny, při pohoří Vtáčnik, Žiar a Malá Magura, v oblasti která nabízí dostatek možností pro turistiku av zimě dobré podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování. V okolí je čtrnáct lyžařských středisek, které uspokojí nenáročné jakož i náročnější lyžaře.

Ubytování:Hotel má dva apartmány *** pro rodiny s dětmi a deset komfortních dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů *** s možností přistýlky. K dispozici je i dětská postýlka pro najmenších.Pre majitele a milovníky zvířat, hotel nabízí možnost ubytování is domácími zvířátky.

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s hygienickými pomůckami, manželskou nebo rozdělenými postelemi, ledničkou, satelitním televizorem a možností WI - FI připojením na internet. Fén Vám zapůjčíme na recepci hotelu.

Parkoviště před hotelem s asi 20 parkovacími místy je monitorováno kamerami a je možnost parkování až dvěma autobusy. V případě příchodu na motocyklech, umíme zajistit jejich uzamčení v prostorách hotelu.
Stravování:Restaurace sestává ze samostatné restaurační části - baru a zimní záhrady- kavárna. Zařízená je velmi útulně a prostorně, prostory jsou zajímavé vystavenými obrazy (možnosti prodeje) a starožitným nábytkem.

Restaurace nabízí chutnou domácí kuchyni se slovenskými jako is mezinárodními jídly, široký výběr destilátů jako i slovenská a českých vín. Jídla z hovězího, jehněčího a vepřového masa používáme výhradně z ekologicky chovaných zvířat z blízkých farem Velká Čausa, Lipník, Chrenovec a jiné. Pekárenské výrobky jako chlebíček, pečivo a koláče podáváme výhradně z nejlepších pekárně v našem regionu.

K dispozici rodičům máme i dětský koutek, kde se děti v klidu přehrají a tím umožní rodičům příjemné posezení v našem hotelu. V restauraci máme vždy denní tisk a můžete se bezplatně připojit na internet přes bezdrátové zařízení.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz