English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Diana

Nové Mesto nad Váhom


Hotel Diana
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Diana je standardní tříhvězdičkový hotel, vhodný zejména pro byznys klientelu, ale i pro běžné návštěvníky. Poloha hotelu má několik předností. Je situován v centru Nového Města nad Váhom, s dobrým přístupem autem a možností parkování. Hotel je situován v blízkosti centra města a nedaleko od něj se nacházejí instituce: policie, soud, úřad práce, nemocnice, čerpací stanice, nákupní centrum a tržiště.

Nabízíme v něm možnost využití vhodných prostor na semináře, firemní prezentace, svatby, kary, stužkové, promoce a jiné společenské události. Bar Ivana má kapacitu 120 míst (podle druhu akce) s velkým tanečním parketem. V hotelové restauraci zajistíme gastronomické služby pro každý typ mítinku nebo školení.
Umístění:

Během zimy jsou v blízkosti dvě lyžařská střediska: Velká Javořina (10 km), Kálnica (8 km).

Ubytování:Hotel Diana má 66 lůžek v 1, 2 a 4-lůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky. Pokoje a apartmány jsou po celkové rekonstrukci .Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.
Všechny pokoje jsou vybaveny LED TV, telefonem a připojením na WIFI. Apartmány jsou vybaveny kromě tohoto ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou. Fén, žehlička / na vyžádání / Umožňuje ubytování s Vašim domácím miláčikom.Voľný čas si hosté mohou zpříjemnit hrou kulečníku. V ceně ubytování je snídaně formou švédských stolů. Snídaně nabízíme i neubytován hostům. Děti do 3 let mají ubytování zdarma.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz