English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Lipa

Bojnice


Hotel Lipa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Lipa *** se nachází v centru města Bojnice nedaleko známého a krásného Bojnického zámku, ZOO a koupaliště Čajka. Kapacita ubytování je v současnosti 37 lůžek is přistýlkami. Na 1.poschodí hotelu se nachází banketová místnost vhodná na různá školení, semináře, rodinné a firemní posezení.

Už od roku 1927 slouží návštěvníkům Bojnic jako ubytovací zařízení, kterým jsou k dispozici 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky nebo dětské postýlky a 2 apartmány, vybavené WC, sprchou, fénem, minibarem, LCDTV-SAT, internetem, trezorem, kávovarem av apartmánech i mikrovlnkou. Pokoje jsou v kategorii klasik a komfort, některé is výhledem na zámek. Každý pokoj typu komfort má klimatizaci.
Ubytování:pokoje
Hosté mají k dispozici 1-lůžkové a 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - WC, sprcha, fén, každý pokoj má minibar, trezor, kávovar, internet a TV-SAT.

rodinný apartmán
Apartmán je situován do dvora na prvním patře hotelu. Sestává ze dvou pokojů s možností ubytování 4 osob. Je vybaven koupelnou se sprchou, WC, fénem, minibarem, trezorem, mikrovlnkou, kávovarem, internetem a 2x TV-SAT.

podkrovní apartmán
Apartmán je situován do dvora v podkroví s pěkným výhledem na Prievidzu, letiště a okolí. Má dva pokoje - pro 2 + 2 osoby. Je vybaven sociálním zařízením s WC, sprchou, vanou, fénem, minibarem, kávovarem, trezorem, internetem a každá z pokojů má TV-SAT a stropní ventilátor.
Stravování:Útulná a zrekonštruovaná hotelová reštaurácia poskytuje svojim hosťom celodennú stravu - raňajky, obedy aj večere. V ponuke je obedové menu počas celého týždňa, vrátane víkendu a samozrejme chutná pizza. Súčasťou reštaurácie je aj veľká letná terasa, detský kútik a detské ihrisko. Na prvom poschodí sa nachádza banketová, resp. školiaca miestnosť s pripojením na internet.
Organizujeme rôzne rodinné a firemné posedenia, svadby, kary, prezentačné akcie, menšie kongresy, semináre a školenia.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz