English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Privát Čerenica

Beluša


Privát Čerenica
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Privát Čerenica poskytuje ubytování v prázdninovém domě až pro 8 osob. U zařízení najdeme v sezóně venkovní bazén. Večer můžete využít posezení s přáteli u venkovního krbu. 

Umístění:

Okolí ubytovacího zařízení poskytuje klidné místo pro odpočinek nebo možnosti pro aktivní dovolenou. V létě je možné provozovat turistiku nebo cykloturistiku po okolí. V zimě si můžete užít lyžování v nedalekém lyžařském středisku.

Ubytování:

K dispozici jsou 3 oddělené ložnice, obývací pokoj a koupelna s toaletou. V obývacím pokoji je k dispozici televize a krb pro příjemnou atmosféru. Samozřejmostí je i plně vybavená kuchyně s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, troubou, lednicí. Parkování je možné u objektu nebo na ulici.

Stravování:Ubytování je bez jídla, ale k dispozici je zařízená kuchyně a v obci jsou restaurace.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz