English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Andels Apartments

Rynholec


Andels Apartments
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Andels apartments nabízí tři nově zrekonstruované dvoupodlažní chalupy, které se nachází na pozemku o velikosti cca 3000 m2 s vlastním sadem, lesíkem, rybníkem a potůčkem.

Interiéry všech chalup prošly kompletní rekonstrukcí a jsou plně vybaveny nábytkem, veškerými kychyňskými potřebami a ustředním plynovým topením, k dispozici je i zahradní nábytek.

Pro parkování lze využít velkého pozemku přímo na zahradě.

Umístění:

V okolí obce Ryhnolec můžeme najít zámek Lány a jeho okolí, hrad Křivoklát, Karlštejn, Točník nebo pozůstatky hradu Sobín. 

V samotné obci najdeme fotbalové hřistě, tenisový kurt, tenis klub Ryhnolec a obchod s potravinami Jednota.

Ubytování:

Vila I.: V prvním patře domu jsou pro ubytování tři dvoulůžkové pokoje, velký balkón s výhledem do zahrady, koupelna s rohovou vanou a WC. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, koupelna a WC. V obývacím pokoji je umístěna televize se satelitem. Celková obytná plocha 220m2 poskytuje dostatek prostoru pro šest osob.

Vila II.: Pro ubytování jsou v prvním patře chalupy pro k dispozici dva třílůžkové pokoje, pracovna, koupelna s rohovou vanou a WC. V přízemí se nachází obytná, plně vybavená kuchyně s barem a výčepním zařízením na pivo, prostorná jídelna s francouzskými dveřmi do zahrady, koupelna se sprchovým koutem a WC. Ve společenské místnosti je umístěna televize se satelitem. Celková obytná plocha 200m2 poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné ubytování šesti osob.

Vila III.: V prvním patře chalupy jsou pro ubytování tři dvoulůžkové pokoje, velká terasa s výhledem do zahrady, koupelna a WC. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, WC, obývací pokoj s francouzskými dveřmi do zahrady. V obývacím pokoji je umístěna televize se satelitem. Celková obytná plocha 200m2 poskytuje dostatek prostoru pro šest osob.

Stravování:

Každá chalupa má plně vybavenou kuchyň. V obci se pak nachází restaurace U Šlégrů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz