English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

JEKA Léto

Řevnice


JEKA Léto
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Česká základna Jeky se rozkládá v oblasti Českého krasu, podél řeky Berounky, jen 30 km jihozápadně od Prahy. Ideální místo pro kombinaci sportovního programu v regionu s kulturním programem v Praze. Cenově dostupné ubytování vhodné pro skupiny turistů, pracovní a zájmové kolektivy, školní výlety, rodinné akce, setkání spolužáků. V místě pobytu dostanete dům jen pro vás. V domech není personál, takže účastníci pobytu myjí nádobí, udržují si pokoje v čistotě a před odjezdem dům důkladně uklidí. Ložnice jsou vybavené většinou palandami (2, 4, 6, 8,lůžek). Účastníci si přivezou vlastní ložní prádlo a ručníky. Spotřeba plynu a elektřiny je zahrnuta v ceně. Podle vašeho požadavku zajistíme potraviny pro 3 jídla denně.
Umístění:Poznávání CHKO Český kras - pěšky, na kole nebo vlakem: krasové kaňony, rokliny a jeskyně Koněpruské, Barrandova, Srbské a další, naučné stezky, impozantní hrad Karlštejn, jeskyně poustevníka Ivana a vyhlídka ve Sv. Janu Pod Skalou, skanzen Solvayovy lomy, Bubovické vodopády, Tetín, hrad Křivoklát, sklárny firmy Rückel v Nižbor, křížová cesta na Skalce, vápencový lom Amerika apod.
V centru Prahy vlakem za pouhou půlhodinu!
Ubytování:Areál Jeky “Léto” leží na břehu řeky Berounky, v sousedství dalšího objektu Jeky. Pozemek, na jehož části je i parkovací plocha pro osobní auta, je oplocen. K dispozici je venkovní posezení, ohniště a hřiště. Areál Léto vznikl na místě původní plovárny. Po povodních v roce 2002 byl, podle původních staveb, kompletně přestavěn. V areálu se nachází hlavní objekt s jídelnou, kuchyní a 3 pokoji, vedlejší objekt s ubytovacími buňkami a další malý vedlejší objekt s 2 pokoji. Počet pokojů v hlavním objektu 3 Skladba lůžek a sociální zařízení 2 x 1 lůžko bez sociálního zařízení 1 x 5 lůžek s vlastní koupelnou. Všechny pokoje ve dvou vedlejších objektech mají vlastní koupelnu s umyvadlem, WC a sprchou. Pokoje jsou vybaveny palandami. Počet pokojů ve vedlejších objektech 12 Skladba pokojů 6 x 4 lůžka 6 x 5 lůžek Sociální zařízení každý pokoj s vlastní koupelnou Dům Jeky “PARMA” leží na břehu řeky Berounky, v sousedství dalšího domu Jeky, Léto. Pozemek, na jehož části je i parkovací plocha pro osobní auta, je oplocen. K dispozici je venkovní posezení.
Stravování:Každý dům má dostatečně velkou jídelnu, která slouží skupině i pro další společné akce, např. společenské hry a soutěže, tanec apod.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz