English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Amanda

Poděbrady


Apartmán Amanda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán Amanda je v přízemí rodinného domu, na okraji centra lázeňského města Poděbrady. Apartmán je za okrajem placených parkovacích zón, parkovat můžete zdarma přímo před vchodem do domu.

Apartmán Amanda v Poděbradech je prostorný vybavený byt s velkou předsíní, kuchyní a dvěma pokoji a bezplatnou WIFI.

Maximální kapacita ubytování je pět míst pro dospělé, ke kterým můžeme ještě přidat dětskou postýlku nebo přistýlku pro dítě do šesti přistýlku.

Umístění:

V protějším domě je malá pekárna s výborných chlebem a pečivem, kousek od apartmánu jsou dvě restaurace Čínská restaurace Na Ostende a restaurace Lovas & Lovas.

Náměstí je z apartmánu 10 minut pěší chůze. Na náměstí se také dostanete i příjemnou procházkou alejí s parkovou úpravou podél řeky Labe. Cesta vede dál ke kotvišti parníků, nebo můžete pokračovat po cyklostezce podél řeky kolem hospůdek na soutok řek Labe a Cidlina a dál na Slovanské Hradiště. K cestě můžete využít i vyhlídkový vláček.

Poděbrady jsou lázeňské město, pramení zde minerální voda Poděbradka, město je plné parků, zeleně a vodních ploch.

Ubytování:

Do apartmánu vstupujete z přízemní chodby domu, do prostorné haly.

Z haly jsou dveře do pokojů, kuchyně s rozkládacím lůžkem a dveřmi do sociálních zařízení.

Součástí vybavení je povlečení, ručníky, utěrky, toaletní papír, papírové kapesníky, ubrousky, tekuté mýdlo, šampóny, čistící a úklidové prostředky.

Hosty čeká i lahev Poděbradky a poděbradské Lázeňské oplatky.

Kuchyň v apartmánu Amanda je vybavena kuchyňskou linkou s nádobím, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, pečící troubou s grilem se dvěma elektrickými plotýnkami.

V kuchyni je umístěno rozkládací jednolůžko.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz