English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Mladá Boleslav > Hotel Plaza

Hotel Plaza

Mladá Boleslav


Hotel Plaza
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Moderní 4hvězdičkový Hotel Plaza se nachází v klidné části města Mladá Boleslav v sousedství chráněné oblasti přírodního parku Radouč.Poloha hotelu je velmi výhodná vzhledem k dostupnosti do podniku Škoda Auto.

Všechny prostorné,nadstandartně vybavené pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou,vysoušečem vlasů,dále jsou pokoje vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou,minibarem a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje zdarma.

Hotel nabízí neplacené parkoviště,bezuplatné vysokorychlostní WIFi připojení a nepřetržitě otevřenou recepci

Pro hotelové hosty jsou každé ráno připraveny bohaté snídaně podávané formou bufetu,V týdnu 7-10,o víkendu 8-10h.

Součástí hotelového komplexu je i luxusní salon,který nabízí hostům služby kadeřnictví,solária,masáží a kosmetiky.Umístění:

Mladoboleslavsko je pojem, který snad v každém z nás vyvolá myšlenku na automobily značky ŠKODA. To však není zdaleka vše, co může nabídnout tato část České republiky. Od nepaměti to byl kraj bohatý nejen úrodnou krajinou, hlubokými lesy a rybnatými vodami, ale v průběhu uplynulých staletí se stal také místem s nespočtem architektonických památek.
Statutární město Mladá Boleslav leží zhruba 55 kilometrů severovýchodně od hlavního města Prahy. V současné době zde žije přes 45 tisíc obyvatel. Zhruba třetina z nich je zaměstnaná v automobilce Škoda. Pro zájemce o historii i současnost výroby automobilů s okřídleným šípem stojí za návštěvu Škoda Auto Muzeum.

Ubytování:

Všech 34 hotelových pokojů typu single, double a apartmán je vybaveno LCD televizí se satelitem, telefonem, wi-fi vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Připojení na internet je zdarma bez jakéhokoliv omezení po celou dobu ubytování. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. 

Stravování:

Pro hotelové hosty jsou připraveny každé ráno bohaté snídaně podávané formou bufetu od 7:00 do 10:00 ,o víkendu 8-10h a nabízí rozmanitý výběr studených a teplých pokrmů a nápojů. 

Restaurace:

Restaurace EL NIŇO vychází ze svěžího gastronomického konceptu pro náročného hosta 21.století a podává moderní pokrmy doplněné nabídkou místních i mezinárodních vín.V teplejších měsících je možné využít venkovní terasu.

Kavárna:

Trendy kavárna NEJEN KAFÉ servíruje domácí raw sladké a slané zákusky,přírodní a veganské limonády a výběrovou kávu pražírny Nordbeans.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz