English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Tylova Apartments

Kutná Hora


Tylova Apartments
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tylova apartments se nacházejí v Kutné Hoře a poskytují ubytování ve dvou moderně zrekonstruovaných apartmánech. Ubytování je vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi či skupiny. Parkování zdarma před domem. Wifi připojení k internetu samozřejmostí.

Umístění:

Apartmány se nacházejí v historickém centru Kutné Hory, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Za návštěvu jistě stojí chrám Svaté Barbory či České muzeum stříbra a středověký důl. 

Ubytování:

K dispozici jsou 2 apartmány:

1. Apartmán se dvěma ložnicemi, v obou ložnicích je manželská postel, TV, WIFI, posezení, kuchyň s jídelním koutem vybavená troubou, varnou deskou, mikrovlnkou, varnou konvicí, toastovačem, koupelna s vanou a sprchovou zástěnou, WC, pračka. K apartmánu patří i malý balkon. 

2. Apartmán s jednou ložnicí se dvěma manželskými postelemi, obývacím pokojem – posezení a rozkládací pohovka, TV, WIFI, s kuchyní – vybavená troubou, varnou deskou, mikrovlnkou, varnou konvicí, toastovačem a myčkou nádobí. Koupelna s vanou, WC a pračkou. V apartmánu je v letních měsících k dispozici klimatizace.

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla. V docházkové vzdálenosti od apartmánů je několik restaurací. Nejbližší je vzdálena 50 m.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz