English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Malý Pivovar

Klášter Hradiště nad Jizerou


Hotel Malý Pivovar
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Malý Pivovar se nachází v historickém komplexu z 12. století, který leží v obci Klášter Hradiště nad Jizerou v těsné blízkosti pivovaru Klášter, 3 km od dálnice Praha - Liberec .

Ubytovaní hosté mají k dispozici Wi-Fi připojení a parkoviště přímo u objektu. HOTEL MALÝ PIVOVAR **** je svou polohou křižovatkou obchodních cest. Nachází se nedaleko rychlostní silnice R 10 spojující Prahu s Libercem, stejně tak i silnici I/16 směřující na východ Čech, či I/38 vedoucí na Vysočinu. Díky této své jedinečné poloze, nejmodernějšímu technickému vybavení a ochotnému a profesionálnímu personálu je ideálním místem pro pořádání svateb, konferencí, firemního školení či obchodních schůzek.

Komplex HOTELU MALÝ PIVOVAR ****  nabízí netradiční historické prostory pro tato jednání. Sály jsou vybaveny stylovým a kvalitním zařízením tak, abychom uspokojili veškeré Vaše požadavky. Zároveň se nachází v klidném prostředí zaručující absolutní diskrétnost Vašich setkání. Hotel je vybaven obřadní místností a mostem pro konání venkovních obřadů.

Hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti, je v našem hotelu k dispozici wellness centrum vybavené bazénem o délce 13 m, dětským brouzdalištěm se skluzavkou, velkou vířivkou, finskou saunou a prostorem pro individuální masáže. Nechybí ani pivní lázně s vinikajícím pivem Klášter a prostor pro masáže ve dvou.

Umístění:

Ubytování se nachází v oblasti, kde se protíná oblast Českého ráje a Máchova kraje. Je ideální oblastí, kde se můžete věnovat cyklistice a pěší turistice. V okruhu 15 minut jízdy autem také narazíte na několik národních přírodních rezervací. V okruhu do 25 km od hotelu se náchází velké množství hradů a zámků. Jmenovitě: Sychrov, Mnichovo Hradiště, Bezděz, Kost, Humprecht, Hrubí Rohozec, Valečov atd. Za zmínku určitě stojí i muzeum AUTO ŠKODA. V těsné blízkosti hotelu je velmi pěkné koupaliště s tenisovými kurty. Přímo nad hotelem, jako hrad, se nachází historií protkaný monumentální pivovar Klášter.

Ubytování:Komfortní hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Působí velice útulně a měly by uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny prostornými postelemi s možností jejich oddělení (twin), minibarem, trezorem, LCD televizorem s velkou úhlopříčkou a Wi-Fi připojením. Moderně a zároveň stylově zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebříček na ručníky, fén, velké umyvadlo a zrcadlo s LED osvětlením.
Stravování:

Součástí hotelu je středověká restaurace Skála vysekaná mnichy ve skále ve 12. století, která je otevřena každý den od 10.30 do 23:00. Její prostředí a speciality ocení každý gurmán, který si chce pochutnat na dobrém obědě nebo věčeři.

Snídaně je hostům podávána každý den v hotelové  restauraci. Zázemí restaurace umožňuje pohodlně obsloužit 100 hostů, a proto je i ideálním místem pro slavnostní nebo pracovní obědy a především svatební hostiny. Součástí hotelové restaurace je i samostatný salónek pro 24 (30) hostů. Svou atmosférou se restaurace hodí ke všem společenským událostem.

Hotelová restaurace s historickými interiéry je jako stvořená pro svatební hostinu. Nachází se ve stejné budově jako obřadní místnosti a hotelové pokoje. V prostorech hotelové restaurace nechybí ani místo pro taneční parket a hudební doprovod.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz