English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Wellness Dobříš

Dobříš


Wellness Dobříš
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově vybudované wellness apartmá Dobříš historického hotelu Heinz je kromě postele královských rozměrů vybavené prostornou prosklenou finskou saunou a vířivou vanou zabudovanou v zemi. Abyste nemuseli daleko, je vířivá vana jen dva kroky vzdálená od královského lůžka. Přímo z vířivé vany snadno dosáhnete na minibar pro šampaňské, výborná vína anebo jen nealko na osvěžení, abyste si mohli uvolnění co nejvíce vychutnat. Z prostorů finské sauny i vířivky můžete sledovat oblíbené filmy či hudební klipy na ploché TV. Přímo do wellness apartmá je možné objednat masáže. Wellness apartmá je výborným místem pro jakoukoliv romantiku nebo opravdový odpočinek a načerpání nových sil. Aby Vás nikdo nerušil, je Vám k dispozici vlastní vchod i videostřežené parkovací stání přímo vedle vchodu.

Wellness apartmá hotelu Heinz se nachází na hlavním Dobříšském náměstí a pouhých 30min jízdy od centra hlavního města Prahy.

Ubytování:

Prostorné a moderně vybavené wellness apartmá Vás potěší finskou saunou, vířivou vanou zabudovanou v zemi v prostorách ložnice, minibarem v jejím dosahu, postelí královských rozměrů, kammenou koupelnou, vlastním vchodem a parkovacím místem pod kamerovým dohledem přímo u vchodu do wellness apartmá. Občerstvení zahrnuje ovocnou mísu, sekt, oříšky a v minibaru najdete výborná vína, nealko dle výběru anebo něco na zub :)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz