English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Luxusní srub Líny

Bukovno


Luxusní srub Líny
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Luxusní srub Líny nabízí velice komfortní a ničím nerušené ubytování nedaleko Mladé Boleslavi v obci Líny. Srub disponuje rozlehlým obývacím pokojem, který je propojen s kuchyní a jídelnou. Dále dvěma ložnicemi, vyhřívaným bazénem, infrasaunou, soláriem a posilovacími stroji. Mimo srub se nachází „atelier“ což je samostatný domek, který je vybaven posezením, televizí a menší kuchyňkou. Obývací pokoj je vybaven posezením, masážním křeslem, televizí a kulečníkem.

Hosté mají k dispozici dvě terasy s posezením a možností grilování. Děti mohou využít domek se skluzavkou a houpačkou. Dospělí si poté mohou zahrát stolní tenis.

Parkování je možné přímo v objektu a bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

 

 

Umístění:

Luxusní srub Líny se nachází nedaleko města Mladá Boleslav, kde můžete navštívit např. muzeum Škoda, hrad Mladá Boleslav nebo letecké muzeum. Pokud se vydáte na druhou stranu můžete navštívit třeba zříceninu hradu Bezděz.

Ubytování:

Obě ložnice jsou vybaveny vlastními koupelnami a disponují manželskými postelemi.

Stravování:

Hosté mají k dispozici velkou plně vybavenou centrální kuchyň a menší kuchyň v „atelieru“.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz