English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Mountain resort Apartments

Ždiar


Mountain resort Apartments
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Mountain resort Apartments nabízí svým hostům velmi stylové ubytování v obci Ždiar v Belianských Tatrách. Hosté se zde mohou ubytovat v devíti apartmánech s 1 nebo 2 ložnicemi. Každý apartmán má k dispozici jedno parkovací místo. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Hosté mohou využít dětského hřiště a dětského koutku, který se nachází v Mountain Resort Penzionu nedaleko od apartmánového domu. 

Ubytování:

Všechny apartmány jsou stylově vybavené. Mají vlastní vybavenou kuchyni, a čisté a moderní sociální zařízení. Samozřejmostí je také LCD TV.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz