English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Prešovský > Ždiar > Hotel Bachledka Strachan

Hotel Bachledka**** Strachan

Ždiar


Hotel Bachledka**** Strachan
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nově postavený Hotel Bachledka se nachází v krásném prostředí Belianských Tater přímo pod lyžařským střediskem v Bachledova údolí. K ubytování je našim hostům připraveno 20 útulně vybavených pokojů a apartmánů různých velikostí s možností přistýlek. Výbavu každého pokoje tvoří koupelna s vlastním sociálním zařízením a televize se satelitním příjmem. Chloubou je naše elegantní hotelová restaurace zajišťující širokou nabídku tradiční slovenské a mezinárodní kuchyně. Pro aktivní odpočinek je k dispozici relaxační centrum s parní lázní, finskou saunou a vířivkou. V okolí jsou výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku a lyžování.
Umístění:

Hotel Bachledka**** Strachan sa nachádza v blízkosti goralskej obce Ždiar s celoročnou návštevnosťou. Ponúkame aktívny oddych pre milovníkov letnch i zimných športov. Vysokohorská turistika, cyklistika, zjazdový cyklokross, zjazdovky, lyžovanie a snowboarding. V lete a na jeseň je možnosť turistiky a cyklotúr do Vysokých Tatier, Spišskej Magury a Pienin, návšteva Belianskej jaskyne a Spider parku v Tatranskej Kotline. Organizujeme turistický pochod zo Ždiaru na salaš Jezersko spojený s dojením oviec, ochutnávkou a predajom syra a žincice. Taktiež organizujeme prehliadku múzea v Červenom Klátore a plavbu na pltiach po Dunajci. V blízkosti sa nachádzajú aquaparky v Tatranskej Bukovine alebo v Poprade, či termálne kupalisko vo Vrbove.

Stravování:

Hotelová reštaurácia ponúka širokú ponuku jedál goralskej a svetovej kuchyne. Ubytovaní hostia majú možnosť stravovania aj formou plnej alebo polpenzie.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz