English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Marína

Ždiar


Chata Marína
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Marína nabízí ubytování až pro 17 osob a má k dispozici velká společenská místnost s krbem, plně zařízenou kuchyň (elektrická trouba, plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, kávovar, topinkovač a myčka na nádobí), čtyři samostatné ložnice, dvě koupelny s WC a podrovní místnost s přistýlkami.

Venku se nachází venkovní posezení s krbem s možností opékání a grilování.

Parkování je zajištěno 100 m od chaty.

Umístění:

Belianské Tatry poskytují návštěvníkům po celý rok množství oddychových aktivit, vhodných pro každého, od nejnáročnějších sportovců, až po seniory a rodiny s nezletilými dětmi. Vysokohorská turistika a lyžování v této nabídce převažují, ale kromě nich je tu ještě prostor pro mnoho dalších rekreačních aktivit, jako je jízda na horském kole, rafting apod.
V okolí se nachází i několik termálních aquaparků jako Vrbov, Aquacity Poprad a pod.

Ubytování:

Chata nabízí tři třílůžkové pokoje a jednu čtyřlůžkový pokoj, možnost přistýlky v podkroví a balkón.

Stravování:

Plně zařízená kuchyňská linka (elektrická trouba, plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, kávovar, topinkovač a myčka na nádobí).

Restaurace se nachází 500 m od chaty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz