English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány Bachledka

Ždiar


Apartmány Bachledka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Bechledka nabízí ubytování až pro 17 osob a má k dispozici dvě společenské místnosti, plně zařízenou kuchyň (elektrická trouba, plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, kávovar, topinkovač a myčka na nádobí), čtyři samostatné ložnice, tři koupelny s WC.

Venku se nachází altánek s krbem s možností opékání a grilování.

Parkování je zajištěno 50 m od chaty.

Umístění:

Belianské Tatry poskytují návštěvníkům po celý rok množství oddychových aktivit, vhodných pro každého, od nejnáročnějších sportovců, až po seniory a rodiny s nezletilými dětmi. Vysokohorská turistika a lyžování v této nabídce převažují, ale kromě nich je tu ještě prostor pro mnoho dalších rekreačních aktivit, jako je jízda na horském kole, rafting apod.
V okolí se nachází i několik termálních aquaparků jako Vrbov, Aquacity Poprad a pod.

Ubytování:

Chata čtyři samostatné ložnice (některé s manželskou postelí), možnost přistýlky nebo balkónu též v některých pokojích.

Stravování:

Plně zařízená kuchyňská linka (elektrická trouba, plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, kávovar, topinkovač a myčka na nádobí).

Restaurace se nachází 500 m od chaty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz