English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chaty Rozprávkovo

Vysoké Tatry


Chaty Rozprávkovo
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Pohádkové ubytování v dřevěnicích situovaných v krásném tichém prostředí Vysokých Tater ve známém rekreačním středisku Tatranské Lomnice, které si Vaše děti jistě zamilují. Svou ideální polohou jen 4 km od centra Tatranské Lomnice a 1 km od oblíbeného golfového střediska Black Stork je ubytování zárukou skvělé dovolené pro milovníky dokonalého relaxu i aktivního odpočinku v podobě vysokohorské turistiky a nezapomenutelné zimní lyžování.

Zpříjemnit Váš pobyt si zde můžete sběrem lesních plodů, houbaření, cykloturistika, poznáváním kulturních památek Spiše či dokonalým relaxem v nedalekých wellness centrech. V létě je k dispozici i vlastní tenisový kurt, basketbal, stolní tenis, trampolína a nechybí ani zahradní posezení s venkovním krbem a možností grilování.

Parkovat je možné přímo v uzavřeném areálu. Bezplatné WiFi připojení na internet samozřejmostí.
Umístění:Během celého pobytu poskytujeme našim hostům pomoc při výběru výletů a turistických tras, také rádi poradíme kam za dobrou večeří či živou hudbou. Mezi největší atrakce v okolí patří:

Lyžařské středisko: SKI resort Tatranská Lomnica
Aquaparky - Aquacity Poprad, Thermal Park Vrbov
Cyklotrasy - Bielovodská Dolina, Cestou svobody, Tatranská Lomnica - Stará Lesná, Tatranská Kotlina - Mlynčeky
Turistické stezky - Chata u Zeleného plesa, K vodopádem studeného potoka, Na Jehněčí štít, K skalnatých plesu
Ubytování:

Celková kapacita ubytování: min 1 max 27 (2x CHATA: 1x10, 1x17)

Chaty Pohádkově se pyšní titulem Baby friendly, a tak nezapomínáme ani na naše nejmenší hosty a jejich rodičů, kterým nabízíme dětskou postýlku, dětskou židli, hračky, společenské hry a v případě potřeby umíme zajistit i babysitting. Celoročně Vám nabízíme komfortní ubytování ve dvou pohádkových chaloupkách:

Chata u pohádkovém potoku s kapacitou 10 osob disponuje dvěma samostatnými ložnicemi na patře s 5 postelemi, 3 přistýlkami a vlastním WC. V přízemí k příjemnému posezení poslouží společenská místnost s krbem a TV, na přípravu chutného domácího jídla vlastní kuchyň s jídelním stolkem a najdete tam i koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Chata překrásnými s kapacitou 17 osob poskytuje luxus a ještě větší komfort se 4 ložnicemi, 3 koupelnami a 4 WC. V přízemí nechybí společenská místnost s krbem a TV, vlastní kuchyň s jídelním stolkem a velkou terasou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz