English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Villa Patriot

Vyšné Ružbachy


Villa Patriot
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Villa Patriot je komfortní a prostorné zařízení chatu typu, které se nachází na úpatí Spišské Magury ve Vyšných Ružbachách. Tato lázeňská lokalita známá vydatnou minerálními prameny je ideálním místem na relax a odpočinek v srdci přírody. V zimním období si mohou lyžaři užívat lyžařský svah, na úpatí kterého se Villa Patriot nachází.

Prostorné a moderně zařízené apartmány s rozlohou okolo 70 m2 přinášejí pohodlí i pro nejnáročnější klientelu. Kapacita vily je 15 pevných lůžek a svým vybavením, útulným zařízením a komfortem daleko uniká běžným chatovým standardem. Přírodní altán s přívodem teplé a studené vody je praktickým místem na letní grilování a večerní posezení s přáteli.
Ubytování:Apartmán 101: Apartmán s rozlohou 70 m2 je situován v přízemí vedle společenské místnosti, sestává z předsíně, obývací části s kuchyní, ložnice s balkonem. V apartmánu se nacházejí 3 pevná lůžka v ložnici. Jedna manželská postel a jedna samostatná postel pro jednu osobu. Apartmán disponuje moderním WC a sprchovým koutem se samostatným oknem. Ve vybavení apartmánu nechybí chladnička s mrazákem, myčka nádobí, plynový sporák, trouba, digestoř a LCD TV. V obývací části se nachází jídelní stůl pro 6 osob a kožené odpočinkové křesla. Výhodou apartmánu je dostupnost v přízemí, přítomnost balkonu a jeho vybavení je ideální pro 3 člennou rodinu.

 

Apartmán 201: Více než 70 m2 apartmán sestává z předsíně, obývací části s kuchyní, samostatnou koupelnou s WC a ložnicí s manželskou postelí. Apartmán je připraven pro 2 dospělé osoby a velká ložnice je ideální na umístění dětských postýlek. Samostatná koupelna je moderně zařízená a vybavená sprchovým koutem s WC a oknem. Moderní kuchyně vybavená myčkou nádobí, plynovým sporákem, lednicí s mrazákem a digestoří. V apartmánu nechybí jídelní stůl pro 6 osob a odpočinková kožená sedačka. Z ložnice i obývací části je přímý vstup na prostorný balkon a v předsíni se nachází vestavěná skříň.

 

Apartmán 202: Více než 70 m2 sestává z předsíně, obývací části s kuchyní a ložnice. V ložnici jsou umístěny 3 pevná lůžka. V obývací části se nachází roztahovací sedačka pro 2 osoby. Samostatné WC s koupelnou disponuje sprchovým koutem a velkým oknem. Apartmán je vybaven mikrovnnou troubou, lednicí s mrazničkou, plynovým sporákem, elektrickou troubou a TV. V obývací části se nachází jídelní stůl pro 6 osob a roztahovací sedačka. Roztahovací sedačka spolu s ložnicí umožňuje ubytovat až 5 osob, proto je apartmán ideální pro větší rodinu.

 

Apartmán 301: Podkrovní apartmán se nachází na celém nejvyšším podlaží. Sestává z prostorné obývací části, koupelny a ložnice. V apartmánu se nacházejí 3 pevná lůžka a velká sedací souprava v obývací části. Moderní WC s koupelnou je zařízené vanou a samostatným oknem. Kuchyňská linka je zařízena s elektrickou plotnou a neobsahuje chladničku ani myčku. Apartmán neobsahuje jídelní stůl. Dominantou je velká sedací souprava s konferenčním stolem. Apartmán je ideální pro páry a moderní rodinu, dominantou je krásný výhled, velký balkon a francouzské okno v ložnici.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz