English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Sunny Apartmány

Veľká Lomnica


Sunny Apartmány
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmánový dům nabízí wellness, posilovnu, dětský koutek, dětské venkovní hřiště, tenisové kurty a grilovací altánky s možností zapůjčení grilovacího nářadí. Na recepci vám ochotně s čímkoli poradí, zařídí vám slevy do termálních lázní, aquaparku i výhodnější skipas. Přijeďte si k nám odpočinout v kteroukoliv roční dobu, určitě si najdete svůj způsob relaxace!

Umístění:

V blízkosti je úžasné mistrovské golfové hřiště s 27 jamkami, které je dostupné krásnou procházkou či autem. V golfovém resortu si ale můžete dát třeba i jen výtečnou kávu s úžasnými zákusky či dobrou večeři nebo si zaplavat v bazénu. Pro milovníky zimních sportů je v dosahu několika minut jízdy autem lyžařské středisko Velká Lomnica. V létě nabízí hory pěší turistiku, či vyjížďky na kolech. Také můžete s dětmi do nedalekého aquaparku či do termálních lázní. Město nabízí řadu restaurací různého druhu - koliba, pizzerie, hotelová restaurace..., 2 minuty chůze od apartmánu je obchod a cukrárna. Relaxovat můžete ale třeba i jen u jezírka na zahradě vedle apartmánů. Okolí je klidné a čisté.

Ubytování:

Nabízíme dva apartmány pro váš oddech. Jeden je situovaný na jih, proto je velice slunečný a světlý, jeho výhodou jsou 4 balkóny, na kterých si můžete v teplých dnech dopřát klidnou snídani či kávu a pozorovat při tom své děti, jak si hrají na dětském hřišti. Druhý, De Luxe, nabízí výhled na hory jak z ložnice, tak z balkónu v obývacím pokoji. Oba jsou nadstandardně velké, v každé ložnici je manželská postel, a v každém apartmánu i velice kvalitní, masivní rozkládací postel, která zaručuje pohodlné přespání jak pro děti, tak i pro 2 dospělé. Kuchyňská linka je kvalitně vybavená novým nádobím, mikrovlnnou troubou, pečící troubou a varnou deskou. Obývací pokoje jsou prostorné pro relax celé rodiny. Máte k dispozici také dostatek úložných prostor jak v ložnici, tak v obývacím pokoji, případně v samostatné šatně.

Stravování:

Ve Velké Lomnici najdeme pizzerii, kolibu či jiné restaurace. Samozřejmostí jsou i cukrárny a taktéž i obchod s potravinami, pokud byste chtěli využívat kuchyň v apartmánech.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz