English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Villa Manatt Stará Lesná

Stará Lesná


Villa Manatt Stará Lesná
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Jednopatrová villa s maximální kapacitou šesti osob nabízí nerušený klid a pohodu v prostředí Vysokých Tater.

Přízemí villy disponuje posezením s krbem, televizí se satelitními programi a DVD přehrávačem, stolními hrami, posezením a rádiem. Kuchyň je plně vybavena troubou s keramickou elektrickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a jídelním stolem.

V poschodí jsou poté situovány dvě ložnice. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou se nachází v přízemí. K dispozici je též fén a žehlička.

Na zahradě na Vás čeká venkovní posezení s možností grilování.

Parkování v areálu a bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím WiFi zdarma je samozřejmostí.

Umístění:

V nedalekém městě Poprad můžete navštívit nepřeberné množstí aktivit ať už turistických či čistě zábavných. Historická část města Poprad nabídne velké množství památek, ta novější pak např. Aquacity Poprad. V okolí obce se vydejte na tůry, cyklostezky, turistické trasy nebo houbařit. Navštivte Botanickou zahradu nebo Muzeum Tatranského NP v Tatranské Lomnici.

Ubytování:

Ložnice jsou rozděleny na dvoulůžkovou (dvě jednolůžkové postele) a čtyřlůžkovou ložnici (manželská postel a rokládací gauč pro dvě osoby).

Stravování:

K dispozici je vybavená kuchyňka. Nejbližší restaurace se nachází 750 m od objektu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz