English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Luxusné zruby Stará Lesná

Stará Lesná


Luxusné zruby Stará Lesná
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Luxusní sruby se nacházejí na okraji obce Stará Lesná, přímo v hotelové oblasti v těsné blízkosti wellness hotelu Kontakt ****, vzdálené od známých středisek Tatranská lomnica 4km a Starý Smokovec 8km.

Ubytování v luxusních srubech nabízí spojení přírody a komfortu moderní doby. Ideální místo pro strávení rodinné dovolené, s možností využití nabídky wellnes hotelu Kontakt **** (fitness, bazén, relaxační centrum "Vitální svět" - se slevou pro hosty ubytované v srubech, bowling) a množství dalších aktivit v blízkém okolí.

Sruby mají 2 parkovací místa přímo u domu, v přízemí se nachází vstupní chodba, WC, koupelna a obývací pokoj s krbem a kuchyní a v patro: 3 ložnice s balkonem a výhledem přímo na Tatranské štíty, šatník a koupelna s vanou nebo sprchou.
Ubytování:

Sruby mají 2 parkovací místa přímo u domu, v přízemí se nachází vstupní chodba, WC, koupelna a obývací pokoj s krbem a kuchyní a v patro: 3 ložnice s balkonem a výhledem přímo na Tatranské štíty, šatník a koupelna s vanou nebo sprchou. Každý srub má v obýváku TV-SAT, kuchyň s jídelním stolem - vybavenou plynovým sporákem, ledničkou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a základním vybavením kuchyně. Samozřejmostí je i WIFI připojení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz