English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

One Room Hotel

Praha


One Room Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

One Room Hotel se nachází přímo v pražském žižkovském televizním vysílači, 66 metrů nad úrovní Prahy.

Součástí rekonstrukce v roce 2011/2012 byla i proměna jedné z kabin v luxusní jednopokojový hotel – apartmá One Room Hotel. Prvotřídní služby a jedinečný design interiéru jsou samozřejmostí. Budete se moci položit do prostorné postele a pozorovat město z ptačí perspektivy obklopeni nejmodernějšími technologiemi a profesionálním personálem.

Pohled na Prahu z výšky 66m, digitální audio-vizuální výbava, luxusní mini bar a mnoho dalšího budou vytvářet z tohoto jednopokojového hotelu skutečně jedinečnou záležitost.

Umístění:

Žižkovská věž je neodmyslitelnou dominantou hlavního města a již před dvacet let dotváří jeho panorama. Je jen velmi málo míst v Praze, odkud věž není vidět, a tak není divu, že se objevuje na většině fotografií turistů z celého světa. Díky jedinečné poloze v blízkosti centra Prahy a široké nabídce služeb, je vyhledávanou atraktivitou nejen zahraničních turistů, ale také pro obyvatel Prahy a České republiky. Nejvyšší stavba České republiky nabízí unikátní 360° vyhlídku s tematicky řešenými kabinami včetně interaktivní části, restauraci, café, bar a luxusní apartmá. Po rekonstrukci v letech 2011-2012 jsou veškeré prostory zpracovány nevšedním stylem a osloví tak návštěvníky svým jedinečným industriálním designem.

Okolí TOWER PARK PRAHA obklopuje park, kde bylo v roce 2014 otevřeno profesionální minigolfové hřiště, pétanque a kde se také nachází zahradní restaurací MIMINOO s letní terasou a piknikovou zahradou, v zimě pak s venkovním kluzištěm.
Se svými 216 m Žižkovská věž nejen nejvyšší stavbou v Praze, ale také nejvyšší věží a nejvyšší vyhlídkovou plošinou v České republice.

Ubytování:

Samotné apartmá je vybaveno stylovým nábytkem, jako je např. luxusní postel ručně šitá z koňských žíní švédské značky Hästanes.

Přírodní materiály použité při zařizování koupelny působí uklidňujícím dojmem a celému prostoru dodávají pocit ještě většího luxusu. V koupelně nechybí kromě vany a sprchového koutu bidet, luxusní froté, kosmetika značky L´occitane, a topné sklo, které příjemně vyhřeje Vaše ručníky.

Velkou předností apartmá je také prostorná šatna s velkým zrcadlem a samostatně nastavitelným klimatem. V obývací části se nachází minibar, lednička, kávovar Nespresso, PC, hi-fi systém a velká LCD televize značky BOSE s bohatým výběrem programů.

Stravování:

Celé patro se nachází ve výšce 66m a je určeno pro odpočinek, relaxaci a především k vychutnání prvotřídních pokrmů.Vstup do restaurace se u nás neplatí!

Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. Naší filozofií je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka. V nabídce jsou mezinárodní pokrmy, ale také regionální kuchyně okořeněná kreativním dotykem moderní doby. K čerstvým pokrmům patří neodmyslitelně výběr těch nejlepších vín a českého piva.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz