English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Museum Park Apartment

Praha


Museum Park Apartment
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Museum Park Apartment se nachází ve druhém nadzemním podlaží činžovního domu se zachovanými původními architektonickými prvky. Společné prostory vedoucí ke schodišti zdobí dekorativní detaily a dlažba, výklenky a další historické elementy.

 

Museum Park Apartment má parketovou podlahu, kastlová okna, je vybaven stylovým nábytkem a jeho design je ladně akcentován křišťálovými lustry a kolekcí vystavených obrazů. K vybavení patří pohodlná sedací souprava, prostorný jídelní stůl ve společenské místnosti, bezplatná Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout s indukční varnou deskou, lednicí, kvalitním kávovarem na zrnkovou kávu Nivona včetně zásob kávy, pračka, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toastery, nádobí atd.

 

 

 

Umístění:

Navštivte impozantně zrekonstruovanou budovu Národního Muzea a její stálou expozici Momenty dějin, obdivujte slavné hotely Václavského náměstí, pak se třeba vydejte odbočkou do Panské ulice a prohlédněte si muzeum secesního malíře Alfonse Muchy, užijte si Staroměstské náměstí a výhledy na Týnský chrám z ptačí perspektivy z terasy hotelu U Prince a odtud se vypravte po stopách Golema na Josefov. Variant pro toulky centrem Prahy je bezpočet.

V procházkovém dosahu máte většinu pražských památek a zajímavostí. Přes park se dostanete během chvilky na Václavské náměstí. V okolí najdete obchodní centra, restaurace, kavárny, bary a všechny další služby. Ubytování je dobře dostupné autem, parkovat po vyložení batožiny pak můžete v některé z veřejných garáží v okolí.

Ubytování:

Dvě ložnice ubytují skupinu až 8 hostů. Dále zde najdete 2 koupelny se sprchovým koutem a 2 toalety. K dispozici ručníky, toaletní potřeby, fén či žehlička.

Stravování:

Apartmán disponuje vlastní kuchyní i velkým jídelním stolem. V bezprostředním okolí domu najdete řadu restaurací s bohatou nabídkou české či mezinárodní kuchyně, barů, kaváren atd.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz